Bornova Çiçekçi

İzmir Çiçekçilik

Bornova’da yaşıyor ve çiçek sipariş edecek pratik bir yol mu arıyorsunuz? Artık bir saniye bile durmanıza gerek yok. Bornova çiçekçi şu anda tam karşınızda! İnternet üzerinden en kolay çiçek siparişi verebileceğiniz bir yerden size sesleniyoruz. Bornova çiçekçilik olarak daima en iyi hizmeti vermeyi amaçlamakla birlikte müşterilerimize pratik yollar sunarak en iyi şekilde bundan faydalanılmasını da amaçlamayı ihmal etmedik. Bornova çiçek arayışlarınızı bu sebeple şu an için durdurabilir ve gönül rahatlığı ile artık sitemizden alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. İster düğün çiçekleri, ister doğum günü çiçekleri, ister ailenize isterseniz de sevgilinize… Hiç ama hiç fark etmez! Bornova çiçekçilik her zaman olduğu gibi yine emrinizde…

Çiçek sektöründe sizlere İzmir Çiçekçilik markası ile hizmet veren firmamızın mağazası Fevzipaşa Bulvarı No:35/A-B Çankaya Konak adresinde  ve İzmir Çiçekçilik internet sitemizde  hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

2000 yılında kurulan şirketimiz, Bornova ve İzmir'in diğer ilçelerine çiçek göndermenizde, internet hizmetiyle daha hızlı ve kolay çiçek siparişi vermenizi sağlayarak kurumsal hizmet kalitesi sunarak çiçek sektöründe öncü olmuştur..  müşterilerimizin desteğiyle çok iyi işler yaptımızı sizlerle paylaşmak ister, bizlere çiçekçilik sektörüne verdiğiniz destek ve güven için sizlere çok teşekür ederiz.

Günümüzde iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden tanımlanıyor. Bu değişim, duygusallıklarımızı, hayal gücümüzle birleştirerek daha farklı bir gerçekliğe kavuşturmamıza da fırsat veriyor. İzmir Çiçekçilik uzakta olsalar bile, sevdiklerinize ulaşabilmek, sevinci ve acıyı paylaşmak, yaşama beklenmedik sürprizler katmak ve varlığınızı hissettirmek  İzmir Çiçek, ile artık o kadar kolayki.

İzmir Çiçekçilik, duygularınızı düşlerinizdeki çiçeğe dönüştürerek, en uzak mekanlardaki dostlarınıza bile iletmenize imkan veren uluslararası Bornova Çiçekçi, Özenle hazırlanan çiçeklerinizi itinayla adreslerine teslim etmektedir.

İzmir Çiçekçilik, kaliteli çiçek,kaliteli hizmet ve siparişlerinizin zamanında alıcısına teslim etme ve koşulsuz müşteri memnuniyeti   hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkeleridir.

Whatsapp ile Sipariş